Oss möter du på Gothia Akademi

Eftersom vi bara finns i Göteborg får du alltid ta del av våra bästa utbildare – hela tiden.

  • Jenny Stolpe
    Utbildningssamordnare, examinator, utbildare och coachmentor

    0723-41 77 99
    jenny.stolpe@ga.se

    Jenny har varit pedagog på GA sedan 2017 (heltid sedan 2018) och är en av de personer som du kommer att träffa allra mest under din utbildning hos oss.

    Läs vidare

  • Malin Emilsson
    Examinator, utbildare och coachmentor

    malin.emilsson@ga.se

    Malin har varit pedagog på GA sedan 2016 och utbildar på alla tre nivåer. Till vardags driver hon eget som professionell coach och företagskonsult.

    Läs vidare

  • Jenny Andersson
    Examinator, utbildare och coachmentor

    jenny.andersson@ga.se

    Jenny har varit pedagog på GA sedan 2013 och utbildar på alla tre nivåer. När hon inte är på GA så driver hon eget som professionell coach och verksamhetsutvecklare.

    Läs vidare

  • Joachim Syrén
    Coachmentor 

    joachim.syren@ga.se

    Joachim har varit pedagog på GA sedan 2011. När han inte är på GA så arbetar han som professionell coach. 

    Läs vidare

  • Petra Cederhed
    Verksamhetsledare

    031-719 50 90
    petra.cederhed@ga.se

    Petra har arbetat heltid på GA sedan 2013. 

    Läs vidare

  • Suzanna Jaksic
    Adminstratör

    suzanna.jaksic@ga.se

    Suzanna har varit en del av GA:s vardag på Överås Slott sedan 2010. Och från 2017 arbetar hon heltid som administratör hos oss.

    Läs vidare

  • Therese Borg
    Adminstratör

    therese.borg@ga.se

    Therese arbetar heltid som administratör på GA sedan februari 2020.

  • Henrik Cederhed
    Verksamhetsledare

    0707-560 540

    Henrik har varit engagerad i GA sedan 2002.

    Läs vidare

  • Tracy Sinclair
    Gästutbildare

    tracy.sinclair@ga.se

    Tracy Sinclair har varit gästutbildare på GA sedan 2014 och har en bakgrund som global ordförande för världens största branschförening för professionella coacher och coachutbildare (ICF). 

    Läs vidare

“I am still learning.”

Michelangelo

Ansök Tipsa kollega