Oss möter du på Gothia Akademi

Eftersom vi bara finns i Göteborg får du alltid ta del av våra bästa utbildare – hela tiden.

  • Anna Sanderoth Vilkas
    Examinator, utbildare och coachmentor

    0721-60 50 65
    anna.s.vilkas@ga.se

    Anna Vilkas är en av nyckelpersonerna på Gothia Akademi. Hon är en mycket skicklig utbildare, coach och förändringsledare med en gedigen erfarenhet av…

    Läs vidare

  • Malin Emilsson
    Utbildare och coachmentor

    0722-46 06 89
    malin.emilsson@ga.se

    Malin är en av endast ett tiotal svenskar som är certifierade på den allra högsta nivån – ICF Master Certified Coach (MCC) med över 2500 timmar…

    Läs vidare

  • Jenny Andersson
    Examinator, utbildare och coachmentor

    0763-41 04 39
    jenny.andersson@ga.se

    Jenny är en av nyckelpersonerna på Gothia Akademi. Hon är en mycket skicklig utbildare, coach och verksamhetsutvecklare med en gedigen erfarenhet av…

    Läs vidare

  • Jenny Stolpe
    Utbildningssamordnare, examinator, utbildare och coachmentor

    0723-41 77 99
    jenny.stolpe@ga.se

    Jenny Stolpe är utbildningssamordnare och en av de personer som du kommer att träffa allra mest under din utbildning på Gothia Akademi. Hon är…

    Läs vidare

  • Madeleine Fiedler Andrén
    Coachmentor

    madeleine.f.andren@ga.se

    Madeleine är coachmentor på Gothia Akademi. Hon har en bakgrund som HR-chef och professionell coach. När…

    Läs vidare

  • Joachim Syrén
    Coachmentor 

    0790-76 18 09
    joachim.syren@ga.se

    Joachim är en mycket erfaren professionell coach och coachmentor. Han var den förste ICF Professional Certified Coach (PCC) som…

    Läs vidare

  • Petra Cederhed
    VD

    031-719 50 90
    petra.cederhed@ga.se

    I egenskap av VD är Petra ansvarig för Gothia Akademis …

    Läs vidare

  • Suzanna Jaksic
    Adminstratör

    suzanna.jaksic@ga.se

    Suzanna har varit en del av Gothia Akademis vardag på Överås Slott sedan 2010. Och från 2017 arbetar hon heltid som adminstratör på Gothia Akademi.

    Läs vidare

  • Tracy Sinclair
    Utbildare

    tracy.sinclair@ga.se

    Tracy Sinclair har utbildat på Gothia Akademi sedan 2014 och har en bakgrund som global ordförande för världens största branschförening för professionella coacher och coachutbildare (ICF). 

    Läs vidare

  • Hannah Bäcklin
    Coachmentor

    hannah.backlin@ga.se

    Hannah är coachmentor på Gothia Akademi. När hon inte är på Gothia Akademi så jobbar hon…

    Läs vidare

  • Henrik Cederhed
    Director of Training

    0707-560 540

    Henrik har varit engagerad i Gothia Akademi sedan 2003 och har varit ytterst ansvarig för att…

    Läs vidare

“I am still learning.”

Michelangelo

Ansök Tipsa kollega